SERVİS:
0554 114 24 41

Vestel Teknik Servisi

Vestel Teknik Servisi

Bandırma Vestel Teknik Servisi

 Bandırma'da uzun yıllardır hizmet veren Güven Teknik, Vestel markalı beyaz eşyaların tamirinde uzmanlaşmış bir servis olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle, Vestel ürünleriniz için en uygun fiyatlarla ve garantili hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Eğer Vestel beyaz eşyanız hala garanti kapsamındaysa ve yetkili servisle iletişime geçtiyseniz ancak sorununuz çözülmediyse, bize ulaşabilirsiniz. Garanti devam eden cihazlarınız için özenle ve titizlikle hizmet veriyoruz.

Garantisi bitmiş beyaz eşyalarınız için Güven Teknik olarak, uygun fiyatlarla montaj ve parça değişimi gibi destekler sunuyoruz. Uzman kadromuz, her türlü sorunu çözmek için hazır ve donanımlıdır.

Deneyimsiz tamircilerle çalışmaktan kaçınmanızı öneririz. Biz, yılların verdiği deneyimle ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizin için buradayız.

Bandırma Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve Vestel ürünlerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için çaba gösteriyoruz. İhtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.